Ние користиме колачиња. Продолжувајќи да ја користите нашата страница, вие се согласувате со ова. Запознајте ја политиката за колачиња

Фитнес

Теретаната во СПА Ресорт Св.Иван Рилски е првиот во Банско што работи деноноќно. Заедно со погледот кон планината Рила, тренинзите тука тонираат и даваат енергија, вистинско задоволство за посетителите на теретаната.

Опремена со професионални справи од Active gym, теретаната зафаќа површина од 120 м2  и нуди можност за изработка на индивидуална фитнес програма* и индивидуален тренинг со инструктор*.

 

*Услугите се со доплата.

**Не е дозволено за лица под 14 години.
 

Погледнете го СПА менито (PDF) >>>

 

Контакти

Начини за плаќање: