Ние користиме колачиња. Продолжувајќи да ја користите нашата страница, вие се согласувате со ова. Запознајте ја политиката за колачиња

Панорама лоби бар

Атмосферата во Панорама Лоби Бар идеално го дополнува чувството за одмор во СПА Ресорт Св. Иван Рилски. Топлината на каминот и планинските пејзажи предиспонираат за релаксација и уживање. A la carte менито нуди селекција од внимателно избрана храна и пијалоци – различни видови кафе специjалитети, енергетски пијалоци, предјадења, десерти, различни видови здраво смути, елегантни вина и голем избор на алкохолни пијалоци.

Смирениот Панорама Лоби Бар е исто така совршено место за работа од компјутер, нудејќи интернет со голема брзина, удобно лоцирани штекови и поглед кон надворешниот базен и планините.

 

Контакти

Начини за плаќање: