Ние користиме колачиња. Продолжувајќи да ја користите нашата страница, вие се согласувате со ова. Запознајте ја политиката за колачиња

Rustic lounge бар

Идеалното место за почеток или крај на денот – Rustic lounge бар е наместен со удобен мебел, рустик ентериор и разновидност од игри за секоја возраст. Сместете се удобно пред каминот или поминете го своето време со вашето семејство и пријатели.

Контакти

Начини за плаќање: