Ние користиме колачиња. Продолжувајќи да ја користите нашата страница, вие се согласувате со ова. Запознајте ја политиката за колачиња

За хотелот

СПА Ресорт Св. Иван Рилски се наоѓа во најпознатиот бугарски скијачки центар - Банско, на само 160 км од Софија. Вгнезден во прегратките на планината и на само 10 минути од жичарницата, комплексот се ...

Контактирај со нас
Локација

Автомобили за изнајмување

Календар на настаните

Настани

FPI Hotels & Resorts

  • FPI Hotels & Resorts
  • Arena di Serdica Hotel Sofia
  • Crystal Palace Hotel Sofia
  • Santa Marina Holiday Village Sozopol Bulgaria
  • Viva Mare Hotel Sozopol - All Inclusive
  • SPA Resort St. Ivan Rilski Bansko All Inclusive

Контакти

Начини за плаќање: