Ние користиме колачиња. Продолжувајќи да ја користите нашата страница, вие се согласувате со ова. Запознајте ја политиката за колачиња

За FPI Hotels & Resorts

Основана во 2006 година, FairPlay Properties Management е компанија која стои зад брендот FPI Hotels & Resorts. Компанијата е дел од портфолиото на Fairplay International AD (FPI) и е еден од најугледните инвеститори во Бугарија, кој постои над 25 години.

FPI Hotels & Resorts управува со неколку хотели во Софија, како што се Арена ди Сердика Резиденс Хотел и Бутик Хотел Кристал Палас, а  исто така и Santa Marina Holiday Village и Viva Mare Beach Hotel во близина на црноморскиот град Созопол и СПА Ресорт Св. Иван Рилски во Банско. Покрај својата основна дејност, компанијата активно управува со имоти, вклучувајќи и изнајмување и одржување на имоти во одмаралишта.

Стандардите за висококвалитетни услуги и индивидуалниот пристап кон секој гостин се најважните фактори со кои FPI Hotels & Resorts се одликува од другите хотели во Бугарија. Докажани со сопствен индивидуален стил и современ комфор, хотелите на ланецот нудат бутик услуги и посебно внимание на секој гостин.

Контакти

Резервации – Канцеларија во Софија:
ул. „Шинова ела“ 18, Банско, Бугарија

За резервации:
+359 889 760 663

Начини за плаќање: